ВІДВІДУВАННЯ ДИТИНОЮ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ СІМ'Ю ВІД ОБОВ'ЯЗКУ ВИХОВУВАТИ І РОЗВИВАТИ ЇЇ В РОДИННОМУ КОЛІ.

/Files/images/dlya_sayta/666.gif

(Ст. 7 п .3 Закону про дошкільну освіту та виховання)

Ми просимо Вас дотримуватися наступних правил:

Приводити дітей до дитячого закладу з 7.30 до 8.30. Запізнення - завжди стрес для дорослих та дітей. Будь ласка, приходьте вчасно! Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки вихователям.

Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.

При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.

Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.

Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовичок.

У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Взуття дитини повино бути на застібках, відповідати розміру стопи.

Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.

Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас: якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднається до дітей. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять.

Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.45, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.

Для музичних занять дитині знадобляться чешки в окремому мішку, для фізкультурних – спортивна форма ( біла футболка та темні шорти).

Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.

У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (4 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.

За харчування дітей батьки сплачують не пізніше 10 числа поточного місяця на місяць вперед. Оплата є обов'язковою для усіх.

При виникненні у дитини симптомів захворювання (кашель, температура, нежить, блювота, пронос тощо) необхідно звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити старшу медсестру по телефону

/Files/images/dlya_sayta/64178045_1284823621_11.png

5-13-04.

Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки.

Якщо в дитини є алергічні реакції на продукти, написати заяву медичній сестрі і попередити вихователя.

Якщо Ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста Даниленко Л.О., завідувача Горобець Л.О., старшої медсестри Шушук Л.Ф., Девечі О.В. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.

Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

Ми разом з Вами зацікавлені у всебічному розвитку вашої дитини.

.

НЕУХИЛЬНЕ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ДИТЯЧОГО САДКА
ОБОВ′ЯЗКОВЕ ДЛЯ ВСІХ БАТЬКІВ!

Кiлькiсть переглядiв: 763

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.